Aktualności

OTI Europa ASEC i Automat-Spec

 

OTI Europa ASEC (ASEC S.A.) z końcem ub. roku dostarczyła 1000 samoobsługowych terminali płatniczych Connect 3000 z czytnikiem Saturn 6500 do obsługi bankowych kart zbliżeniowych i NFC dedykowanych maszynom vendingowym do jednego z największych operatorów vendingowych w Polsce – firmy Automat-Spec.

Automat-Spec jest najbardziej innowacyjnym operatorem na rynku Polskim.

Dostawcą rozwiązania płatniczego jest firma Polskie ePłatności.

Dystrybutorem Retail dla firmy OTI Europa ASEC (ASEC S.A.) jest Cointech.
„Bardzo cieszy mnie kontynuacja i pogłębianie współpracy pomiędzy AutomatSpec i OTI Europa” – powiedziała Agnieszka Światły, CEO i GM, OTI Europa ASEC (ASEC S.A.). „Jest to wspólnie zaplanowana strategiczna intensyfikacja działań biznesowych na rynku Vending i Contactless nie tylko w Polsce, ale i z perspektywą rozwoju w krajach sąsiadujących. Jestem pewna, że nasze partnerstwo niewątpliwie wyróżni się na rynku vendingowym i pozwoli naszym klientom na jeszcze większy rozwój”.

Automat-Spec i OTI Europa ASEC mają dwudziestoletnie doświadczenie na polskim rynku. OTI Europa łączy też siły z Polskimi ePłatnościami – jednym z wiodących dostawców rozwiązań płatniczych w Polsce.

OTI

OTI Europa ASEC jest częścią założonej w 1990 roku firmy OTI – On Track Innovations, która jest wiodącym dostawcą rozwiązań w obszarze płatności bezgotówkowych dla automatów sprzedażowych takich jak maszyny vendingowe, biletomaty, bezobsługowe punkty sprzedaży. Sprawdzone w praktyce innowacyjne rozwiązania OTI zostały wdrożone na całym świecie. OTI dystrybuuje i wspiera swoje rozwiązania za pośrednictwem globalnej sieci sprzedaży. OTI jest laureatem nagrody AI 2017 dla najlepszego dostawcy rozwiązań typu Paymentless Payments – Izrael.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych