Aktualności

Grupa studentów Politechniki Warszawskiej, założyła firmę produkującą maszynę z kebabem. Pierwszy postawiony w stolicy automat cieszy się ogromną popularnością.

– Maszyna została przez nas opracowana od podstaw, jej najtrudniejszym elementem do zaprojektowania był wbudowany grill – tłumaczy koordynator prac zespołu i pomysłodawca projektu Szymon Skrzypiec z firmy Ventro.

Cena kebabu z maszyny to 10 zł, do wyboru jest opcja smakowa z wołowiną lub kurczakiem, z sosem łagodnym czy mieszanym. Firma Ventro, przy kolejnej edycji swojego wynalazku planuje zwiększyć poziom możliwości personalizacji potraw. Dostępna będzie wersja dla wegetarian, wegan i bardziej zróżnicowany dobór sosów.

Maszyna  wykorzystuje czytnik kart zbliżeniowych i paska magnetycznego oti SATURN 6500 (OTI Europa ASEC), który przeznaczony jest do bezobsługowych urządzeń sprzedażowych. Pozwala w łatwy i szybki sposób obsłużyć płatności  zbliżeniowymi kartami płatniczymi, NFC, jak również płatności mobilne, w tym Apple Pay i Android Pay. Możliwa jest również obsługa karty z paskiem magnetycznym.

Oti Saturn 6500 (OTI Europa ASEC) to obecnie najbardziej atrakcyjna oferta na rynku zarówno pod względem warunków płatności w zakresie rozliczeń z agentem płatności oraz cen za sprzęt. Inne zalety sprzętu to:

  • Intuicyjna, przyjazna obsługa
  • Ergonomia
  • Łatwość montażu i instalacji
  • Wsparcie techniczne dla operatorów

Modułowa budowa i różne opcje dostępnych połączeń ułatwiają instalację oti Saturn 6500 (OTI Europa ASEC)  w urządzeniach vendigowych, bezobsługowych stacjach paliwowych czy też w punktach typu „drive-thru”.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt payment@otieuropa.com29

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych